Mapa

 Lotnisko Suceava Salcea

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Suceava Salcea albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Suceava Salcea. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Suceava Salcea na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Suceava Salcea oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Suceava Salcea. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Suceava Salcea. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Suceava Salcea, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Suceava Salcea. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Suceava Salcea, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Suceava Salcea.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Suceava Salcea.

Lotniska w pobliżu Suceava Salcea:

 Jakie linie lotnicze latają do Suceava Salcea

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Suceava Salcea

Adres:
Salcea City,
Suceava O.P. nr. 1,
C.P. nr. 9,
Suceava,
ROMANIA

Tel:+40 (0)230 529999
Faks:+40 (0)230 529999

Witryna:

Właściciel:
Consiliul Judeţean Suceava

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:26° 21' 21'' E
Szerokość geograficzna:47° 41' 21'' N
Kod IATA:SCV
Kod ICAO:LRSV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.