Mapa

 Lotnisko Sybin

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sybin albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sybin. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sybin na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sybin oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sybin. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sybin. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sybin, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sybin. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sybin, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sybin.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sybin.

Lotniska w pobliżu Sybina:

 Jakie linie lotnicze latają do Sybina

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sybin

Adres:
Şoseaua Alba Iulia,
nr. 73,
550051 Sibiu,
ROMANIA

Tel:+40 (0)269 253135
Faks:+40 (0)269 253131

Witryna:

Właściciel:
AEROPORTUL SIBIU R.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:24° 4' 59'' E
Szerokość geograficzna:45° 46' 59'' N
Kod IATA:SBZ
Kod ICAO:LRSB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.