Mapa

 Lotnisko Santa Barbara Municipal

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Santa Barbara Municipal albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Santa Barbara Municipal. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Santa Barbara Municipal na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Santa Barbara Municipal oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Santa Barbara Municipal. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Santa Barbara Municipal. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Santa Barbara Municipal, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Santa Barbara Municipal. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Santa Barbara Municipal, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Santa Barbara Municipal.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Santa Barbara Municipal.

Lotniska w pobliżu Santa Barbara Municipal:

 Jakie linie lotnicze latają do Santa Barbara Municipal

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Santa Barbara Municipal

Adres:
601 Firestone Road,
Goleta,
CA 93117,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)805 9677111

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:119° 50' 21'' W
Szerokość geograficzna:34° 25' 40'' N
Kod IATA:SBA
Kod ICAO:KSBA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.