Mapa

 Lotnisko Stambuł Sabiha

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Stambuł Sabiha albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Stambuł Sabiha. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Stambuł Sabiha na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Stambuł Sabiha oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Stambuł Sabiha. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Stambuł Sabiha. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Stambuł Sabiha, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Stambuł Sabiha. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Stambuł Sabiha, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Stambuł Sabiha.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Stambuł Sabiha.

Lotniska w pobliżu Stambułu Sabiha:

 Jakie linie lotnicze latają do Stambułu Sabiha

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Stambuł Sabiha

Adres:
Sabiha Gökçen Havalimanı,
Pendik 34912,
Pendik/İst,
Türkiye

Tel:0216 588 88 88
Faks:0216 588 88 10

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:29° 18' 33'' E
Szerokość geograficzna:40° 53' 57'' N
Kod IATA:SAW
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.