Mapa

 Lotnisko San Diego International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko San Diego International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku San Diego International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska San Diego International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska San Diego International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska San Diego International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko San Diego International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska San Diego International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska San Diego International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w San Diego International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje San Diego International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w San Diego International.

Lotniska w pobliżu San Diego International:

 Jakie linie lotnicze latają do San Diego International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko San Diego International

Adres:
PO Box 82776,
San Diego,
CA 92138-2776,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)619 4002400

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:117° 11' 13'' W
Szerokość geograficzna:32° 43' 58'' N
Kod IATA:SAN
Kod ICAO:KSAN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.