Mapa

 Lotnisko San Salvador

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko San Salvador albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku San Salvador. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska San Salvador na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska San Salvador oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska San Salvador. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko San Salvador. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska San Salvador, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska San Salvador. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w San Salvador, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje San Salvador.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w San Salvador.

Lotniska w pobliżu San Salvador:

 Jakie linie lotnicze latają do San Salvador

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko San Salvador

Adres:
San Luis Talpa,
Depto de la Paz,
El Salvador

Tel:+503 (0) 3399455
Faks:+503 (0) 3399245

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:89° 3' 14'' W
Szerokość geograficzna:13° 26' 30'' N
Kod IATA:SAL
Kod ICAO:MSLP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.