Mapa

 Lotnisko Rzeszów

Lotnisko Rzeszów - Jasionka cieszy się coraz większą popularnością wśród pasażerów. Wiele nowo uruchamianych połączeń z różnymi miastami Europy sprawia, że rzeszowski port lotniczy staje się coraz ważniejszym węzłem komunikacyjnym na Południu Polski.

Terminal pasażerski Lotniska Rzeszów posiada bardzo przyjazną strefę handlowo-usługową. Sklepiki w holu lotniska oferują możliwość  nabycia pamiątek z Polski i regionu, kosmetyków wiodących krajowych marek oraz unikalnej biżuterii. Na rzeszowskim lotnisku można również zrobić zakupy wolnocłowe w sklepie znanej sieci Baltona. Salonik prasowy Relay prowadzi natomiast sprzedaż polskiej i zagraniczenj prasy.

Skorzystaj z porównywarki lotów Skyscanner, jeżeli planujesz podróż z Lotniska Rzeszów - Jasionka. Podaj datę planowanego lotu w okienku wyszukiwania i sprawdź ceny najtańszych połączeń lotniczych z Rzeszowa. Jeżeli termin Twojego wylotu z Lotniska Rzeszów jest elastyczny, poszukaj najtańszych lotów z Rzeszowa w ciągu całego miesiąca lub roku. Jeśli natomiast nie wiesz jeszcze dokąd polecieć, z wyszukiwarką Skyscanner możesz znaleźć tanie bilety lotnicze z Lotniska Rzeszów - Jasionka wszędzie na świecie.

Lotniska w pobliżu Rzeszowa:

 Dojazd do i z lotniska

Samochód ukryj 

Lotnisko Rzeszów - Jasionka położone jest 10km na północ od centrum Rzeszowa. Prosty dojazd zapewniają dwie drogi krajowe: droga nr 9 z Warszawy i droga nr 19 z Lublina. Z centrum miasta, od Ronda R. Dmowskiego, na lotnisko najłatwiej dojechać Aleją Ł. Cieplińskiego, następnie Marszałkowską. Po dojechaniu do Ronda Jana Pawła II, należy kontynuować ulicą Warszawską, która przechodzi w drogę 9/E371. Po ok. 4,5km skręcić w prawo i jechać prosto 3,5km, aż do lotniska.

Autobusy ukryj 

Z centrum Rzeszowa na lotnisko kursuje specjalna linia autobusowa „L”, której rozkład jest dopasowany do rozkładu lotów. Przystanek znajduje w pobliżu dworców PKP i PKS. Autobus zatrzymuje się tuż przed budynkiem terminalu pasażerskiego lotniska i czeka z odjazdem w wypadku opóźnienia lotów. Bilety można kupić u kierowcy. Dodatkowo z Dworca Głównego PKS na lotnisko kursuje żółta linia 224 MKS. Bilety dostępne są u kierowcy i w kasach biletowych na dworcu.

Taksówka ukryj 

Oficjalnym partnerem lotniska jest Stowarzyszenie Taksówkarzy Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka. Całodobowy postój taksówek mieści się przed terminalem pasażerskim lotniska. Istnieje możliwość płacenia kartą kredytową. Z uwagi na bezpieczeństwo należy zawsze korzystać z usług taksówkarzy zrzeszonych w korporacjach. 

 Jakie linie lotnicze latają do Rzeszowa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Rzeszów

Adres:
Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka,
Jasionka 942,
,
Jasionka,
36-002,
Polska

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:22° 1' 36'' E
Szerokość geograficzna:50° 6' 48'' N
Kod IATA:RZE
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.