Mapa

 Lotnisko Rovaniemi

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Rovaniemi albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Rovaniemi. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Rovaniemi na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Rovaniemi oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Rovaniemi. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Rovaniemi. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Rovaniemi, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Rovaniemi. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Rovaniemi, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Rovaniemi.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Rovaniemi.

Lotniska w pobliżu Rovaniemi:

 Jakie linie lotnicze latają do Rovaniemi

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Rovaniemi

Adres:
PO Box 8182,
FIN-96101 Rovaniemi,
FINLAND

Tel:+ 358 20 708 000
Faks:+ 358 20 708 6599

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:25° 49' 36'' E
Szerokość geograficzna:66° 33' 47'' N
Kod IATA:RVN
Kod ICAO:KRVN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.