Mapa

 Lotnisko Røros

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Røros albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Røros. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Røros na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Røros oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Røros. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Røros. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Røros, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Røros. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Røros, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Røros.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Røros.

Lotniska w pobliżu Røros:

 Jakie linie lotnicze latają do Røros

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Røros

Adres:
Avinor,
Røros Airport,
7361 Røros,
NORWAY

Tel:+47 (0)72 409130
Faks:+47 (0)72 409111

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:11° 20' 44'' E
Szerokość geograficzna:62° 34' 45'' N
Kod IATA:RRS
Kod ICAO:ENRO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.