Mapa

 Lotnisko Ronne Bornholm

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ronne Bornholm albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ronne Bornholm. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ronne Bornholm na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ronne Bornholm oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ronne Bornholm. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ronne Bornholm. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ronne Bornholm, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ronne Bornholm. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ronne Bornholm, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ronne Bornholm.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ronne Bornholm.

Lotniska w pobliżu Ronne Bornholm:

 Jakie linie lotnicze latają do Ronne Bornholm

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ronne Bornholm

Adres:
Bornholms Lufthavn ,
Søndre Landevej 2,
DK-3700 Roenne,
DENMARK

Tel:+45 (0)56 952626
Faks:+45 (0)56 930222

Witryna:

Właściciel:
Danish Civil Aviation Administration (Statens Luftfartsvæsen)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 45' 28'' E
Szerokość geograficzna:55° 3' 56'' N
Kod IATA:RNN
Kod ICAO:EKRN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.