Mapa

 Lotnisko Roztoka

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Roztoka albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Roztoka. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Roztoka na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Roztoka oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Roztoka. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Roztoka. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Roztoka, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Roztoka. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Roztoka, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Roztoka.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Roztoka.

Lotniska w pobliżu Roztoki:

 Jakie linie lotnicze latają do Roztoki

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Roztoka

Adres:
Flughafenstraße 1 ,
D-18299 Laage ,
GERMANY

Tel:49 (0)38454 321 310
Faks:49 (0)38454 321 330

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:12° 16' 0'' E
Szerokość geograficzna:53° 55' 12'' N
Kod IATA:RLG
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.