Mapa

 Lotnisko Kopenhaga Roskilde

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kopenhaga Roskilde albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kopenhaga Roskilde. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kopenhaga Roskilde na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kopenhaga Roskilde oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kopenhaga Roskilde. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kopenhaga Roskilde. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kopenhaga Roskilde, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kopenhaga Roskilde. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kopenhaga Roskilde, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kopenhaga Roskilde.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kopenhaga Roskilde.

Lotniska w pobliżu Kopenhagi Roskilde:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kopenhaga Roskilde

Adres:
Lufthavnsvej 20,
DK-4000 Roskilde,
DENMARK

Tel:+45 (0)32 313231

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:12° 7' 59'' E
Szerokość geograficzna:55° 34' 59'' N
Kod IATA:RKE
Kod ICAO:EKRK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.