Mapa

 Lotnisko Rijeka

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Rijeka albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Rijeka. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Rijeka na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Rijeka oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Rijeka. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Rijeka. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Rijeka, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Rijeka. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Rijeka, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Rijeka.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Rijeka.

Lotniska w pobliżu Rijeki:

 Jakie linie lotnicze latają do Rijeki

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Rijeka

Adres:
Zračna luka Rijeka d.o.o.,
Hamec 1,
51513 Omisalj,
CROATIA

Tel:+385 (0)51 842132
Faks:+385 (0)51 842032

Witryna:

Właściciel:
Rijeka Airport Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 34' 5'' E
Szerokość geograficzna:45° 12' 56'' N
Kod IATA:RJK
Kod ICAO:LDRI

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.