Mapa

 Lotnisko Reggio di Calabria

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Reggio di Calabria albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Reggio di Calabria. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Reggio di Calabria na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Reggio di Calabria oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Reggio di Calabria. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Reggio di Calabria. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Reggio di Calabria, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Reggio di Calabria. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Reggio di Calabria, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Reggio di Calabria.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Reggio di Calabria.

Lotniska w pobliżu Reggio di Calabria:

 Jakie linie lotnicze latają do Reggio di Calabria

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Reggio di Calabria

Adres:
via Provinciale Ravagnese,
11,
89067 Reggio Calabria,
ITALY

Tel:+39 (0)965 640517
Faks:+39 (0)965 636885

Witryna:

Właściciel:
SOGAS SpA - Società di Gestione per l'Aeroporto dello Stretto

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 39' 2'' E
Szerokość geograficzna:38° 4' 31'' N
Kod IATA:REG
Kod ICAO:LICR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.