Mapa

 Lotnisko Penzance

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Penzance albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Penzance. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Penzance na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Penzance oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Penzance. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Penzance. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Penzance, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Penzance. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Penzance, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Penzance.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Penzance.

Lotniska w pobliżu Penzance:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Penzance

Adres:
The Heliport,
Penzance,
Cornwall,
TR18 3AP,
UNITED KINGDOM

Tel:+44 (0)1736 364296
Faks:+44 (0)1736 364293

Witryna:

Właściciel:
British International Helicopters

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:5° 30' 57'' W
Szerokość geograficzna:50° 6' 42'' N
Kod IATA:PZE
Kod ICAO:EGHK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.