Mapa

 Lotnisko Porto Santo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Porto Santo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Porto Santo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Porto Santo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Porto Santo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Porto Santo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Porto Santo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Porto Santo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Porto Santo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Porto Santo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Porto Santo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Porto Santo.

Lotniska w pobliżu Porto Santo:

 Jakie linie lotnicze latają do Porto Santo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Porto Santo

Adres:
Tanque,
P-9400-110 Porto Santo,
Madeira,
PORTUGAL

Tel:+351 (0)291 980120
Faks:+351 (0)291 980121

Witryna:

Właściciel:
ANAM - Aeroportos e Navegação Aérea da MadeiraIlha do Porto Santo

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:16° 20' 57'' W
Szerokość geograficzna:33° 4' 3'' N
Kod IATA:PXO
Kod ICAO:LPPS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.