Mapa

 Lotnisko Puerto Vallarta

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Puerto Vallarta albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Puerto Vallarta. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Puerto Vallarta na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Puerto Vallarta oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Puerto Vallarta. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Puerto Vallarta. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Puerto Vallarta, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Puerto Vallarta. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Puerto Vallarta, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Puerto Vallarta.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Puerto Vallarta.

Lotniska w pobliżu Puerto Vallarta:

 Jakie linie lotnicze latają do Puerto Vallarta

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Puerto Vallarta

Adres:
AP 44A,
Puerto Vallarta,
Jalisco,
MEXICO

Tel:+52 (01)322 212913
Faks:+52 (01)322 211130

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:105° 15' 54'' W
Szerokość geograficzna:20° 41' 12'' N
Kod IATA:PVR
Kod ICAO:MMPR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.