Mapa

 Lotnisko Pula

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Pula albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Pula. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Pula na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Pula oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Pula. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Pula. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Pula, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Pula. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Pula, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Pula.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Pula.

Lotniska w pobliżu Puli:

 Jakie linie lotnicze latają do Puli

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Pula

Adres:
Valtursko Polje bb,
PO Box 89,
52100 Pula,
CROATIA

Tel:+385 (0)52 530105
Faks:+385 (0)52 550914

Witryna:

Właściciel:
Pula Airport Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:13° 55' 24'' E
Szerokość geograficzna:44° 53' 30'' N
Kod IATA:PUY
Kod ICAO:LDPL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.