Mapa

 Lotnisko Punta Arenas

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Punta Arenas albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Punta Arenas. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Punta Arenas na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Punta Arenas oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Punta Arenas. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Punta Arenas. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Punta Arenas, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Punta Arenas. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Punta Arenas, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Punta Arenas.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Punta Arenas.

Lotniska w pobliżu Punta Arenas:

 Jakie linie lotnicze latają do Punta Arenas

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Punta Arenas

Adres:
Punta Arenas Casilla 108 D,
Punta Arenas,
CHILE

Tel:+56 (0)61 219131

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:70° 51' 16'' W
Szerokość geograficzna:53° 0' 10'' S
Kod IATA:PUQ
Kod ICAO:SCCI

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.