Mapa

 Lotnisko Posadas

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Posadas albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Posadas. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Posadas na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Posadas oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Posadas. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Posadas. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Posadas, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Posadas. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Posadas, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Posadas.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Posadas.

Lotniska w pobliżu Posadas:

 Jakie linie lotnicze latają do Posadas

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Posadas

Adres:
Ruta Nacional no 12,
km 1336.5,
3300 Posadas,
ARGENTINA

Tel:+54 (0)3752 457413

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:55° 58' 14'' W
Szerokość geograficzna:27° 23' 9'' S
Kod IATA:PSS
Kod ICAO:SARP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.