Mapa

 Lotnisko Pescara

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Pescara albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Pescara. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Pescara na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Pescara oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Pescara. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Pescara. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Pescara, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Pescara. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Pescara, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Pescara.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Pescara.

Lotniska w pobliżu Pascary:

 Jakie linie lotnicze latają do Pascary

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Pescara

Adres:
Via Tiburtina Km 229.100,
I-65131 Pescara,
ITALY

Tel:+39 (0)85 4324201
Faks:+39 (0)85 4324207

Witryna:

Właściciel:
Società Abruzzese Gestione Aeroporto S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 11' 3'' E
Szerokość geograficzna:42° 26' 2'' N
Kod IATA:PSR
Kod ICAO:LIBP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.