Mapa

 Lotnisko Palm Springs International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Palm Springs International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Palm Springs International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Palm Springs International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Palm Springs International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Palm Springs International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Palm Springs International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Palm Springs International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Palm Springs International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Palm Springs International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Palm Springs International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Palm Springs International.

Lotniska w pobliżu Palm Springs International:

 Jakie linie lotnicze latają do Palm Springs International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Palm Springs International

Adres:
PO Box 1786,
Palm Springs,
CA 92263-1786,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)760 3183800

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:116° 30' 18'' W
Szerokość geograficzna:33° 49' 36'' N
Kod IATA:PSP
Kod ICAO:KPSP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.