Mapa

 Lotnisko Praga

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Praga albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Praga. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Praga na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Praga oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Praga. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Praga. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Praga, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Praga. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Praga, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Praga.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Praga.

Lotniska w pobliżu Pragi:

 Jakie linie lotnicze latają do Pragi

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Praga

Adres:
K letišti 6/1019,
160 08 Praha 6,
CZECH REPUBLIC

Tel:+420 (0)2 20111111
Faks:+420 (0)2 35350922

Witryna:

Właściciel:
Letiště Praha, s. p.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 16' 0'' E
Szerokość geograficzna:50° 6' 0'' N
Kod IATA:PRG
Kod ICAO:LKPR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.