Mapa

 Lotnisko Puerto Plata

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Puerto Plata albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Puerto Plata. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Puerto Plata na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Puerto Plata oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Puerto Plata. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Puerto Plata. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Puerto Plata, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Puerto Plata. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Puerto Plata, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Puerto Plata.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Puerto Plata.

Lotniska w pobliżu Puerto Plata:

 Jakie linie lotnicze latają do Puerto Plata

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Puerto Plata

Adres:
Puerto Plata,
DOMINICAN REPUBLIC

Tel:+1 (0)809 5860408
Faks:+1 (0)809 5860311

Właściciel:
Aerodom Siglo XXI

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:70° 34' 12'' W
Szerokość geograficzna:19° 45' 28'' N
Kod IATA:POP
Kod ICAO:MDPP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.