Mapa

 Lotnisko Port Moresby

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Port Moresby albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Port Moresby. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Port Moresby na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Port Moresby oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Port Moresby. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Port Moresby. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Port Moresby, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Port Moresby. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Port Moresby, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Port Moresby.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Port Moresby.

Lotniska w pobliżu Port Moresby:

 Jakie linie lotnicze latają do Port Moresby

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Port Moresby

Adres:
PO Box 684,
Boroko NCD,
PAPUA NEW GUINEA,
Civil Aviation Authority,
Port Moresby,
PAPUA NEW GUINEA

Tel:+675 (0)324 4400

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:147° 13' 0'' E
Szerokość geograficzna:9° 26' 33'' S
Kod IATA:POM
Kod ICAO:AYPY

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.