Mapa

 Lotnisko Porto Alegre

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Porto Alegre albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Porto Alegre. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Porto Alegre na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Porto Alegre oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Porto Alegre. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Porto Alegre. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Porto Alegre, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Porto Alegre. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Porto Alegre, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Porto Alegre.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Porto Alegre.

Lotniska w pobliżu Porto Alegre:

 Jakie linie lotnicze latają do Porto Alegre

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Porto Alegre

Adres:
Av Severo Dulius 90010,
CEP 90200-290 Porto Alegre RS,
BRAZIL

Tel:+55 (0)51 33582000
Faks:+55 (0)51 33582549

Witryna:

Właściciel:
INFRAERO

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:51° 10' 14'' W
Szerokość geograficzna:29° 59' 35'' S
Kod IATA:POA
Kod ICAO:SBPA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.