Mapa

 Lotnisko Pantelleria

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Pantelleria albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Pantelleria. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Pantelleria na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Pantelleria oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Pantelleria. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Pantelleria. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Pantelleria, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Pantelleria. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Pantelleria, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Pantelleria.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Pantelleria.

Lotniska w pobliżu Pantellerii:

 Jakie linie lotnicze latają do Pantellerii

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Pantelleria

Adres:
Via Venezia n. 32 91017 Pantelleria,
ITALY

Tel:+39 (0)923 911398
Faks:+39 (0)923 913295

Witryna:

Właściciel:
Società per la Gestione dell'Aeroporto di Pantelleria S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:11° 57' 57'' E
Szerokość geograficzna:36° 48' 48'' N
Kod IATA:PNL
Kod ICAO:LICG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.