Mapa

 Lotnisko Pontianak

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Pontianak albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Pontianak. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Pontianak na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Pontianak oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Pontianak. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Pontianak. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Pontianak, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Pontianak. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Pontianak, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Pontianak.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Pontianak.

Lotniska w pobliżu Pontianak:

 Jakie linie lotnicze latają do Pontianak

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Pontianak

Adres:
Bandar Udara Supaido,
Pontianak 78381,
INDONESIA

Tel:+62 (561) 721003
Faks:+62 (561) 721212

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura II

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:109° 24' 0'' E
Szerokość geograficzna:0° 9' 0'' S
Kod IATA:PNK
Kod ICAO:WIOO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.