Mapa

 Lotnisko Phnom Penh

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Phnom Penh albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Phnom Penh. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Phnom Penh na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Phnom Penh oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Phnom Penh. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Phnom Penh. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Phnom Penh, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Phnom Penh. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Phnom Penh, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Phnom Penh.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Phnom Penh.

Lotniska w pobliżu Phnom Penh:

 Jakie linie lotnicze latają do Phnom Penh

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Phnom Penh

Adres:
Société Concessionaire des Aeroports,
National Road No 04,
Phnom Penh,
Dangkor District,
1256,
CAMBODIA

Tel:+855 (0)23 890520

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:104° 50' 52'' E
Szerokość geograficzna:11° 32' 45'' N
Kod IATA:PNH
Kod ICAO:VDPP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.