Mapa

 Lotnisko Palmerston North

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Palmerston North albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Palmerston North. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Palmerston North na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Palmerston North oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Palmerston North. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Palmerston North. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Palmerston North, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Palmerston North. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Palmerston North, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Palmerston North.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Palmerston North.

Lotniska w pobliżu Palmerston North:

 Jakie linie lotnicze latają do Palmerston North

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Palmerston North

Adres:
PO Box 4384,
Palmerston North Int´l Airport,
Palmerston North,
4442,
NEW ZEALAND

Tel:+64 (0)6 3514415
Faks:+64 (0)6 3552262

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:175° 37' 0'' E
Szerokość geograficzna:40° 19' 19'' S
Kod IATA:PMR
Kod ICAO:NZPM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.