Mapa

 Lotnisko Parma

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Parma albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Parma. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Parma na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Parma oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Parma. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Parma. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Parma, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Parma. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Parma, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Parma.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Parma.

Lotniska w pobliżu Parmy:

 Jakie linie lotnicze latają do Parmy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Parma

Adres:
Via dell'Aeroporto,
44/A,
43100 Parma,
ITALY

Tel:+39 (0)521 951501
Faks:+39 (0)521 980394

Witryna:

Właściciel:
Società Gestione Aeroporto Parma S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:10° 17' 45'' E
Szerokość geograficzna:44° 49' 24'' N
Kod IATA:PMF
Kod ICAO:LIMP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.