Mapa

 Lotnisko Port Elizabeth

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Port Elizabeth albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Port Elizabeth. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Port Elizabeth na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Port Elizabeth oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Port Elizabeth. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Port Elizabeth. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Port Elizabeth, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Port Elizabeth. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Port Elizabeth, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Port Elizabeth.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Port Elizabeth.

Lotniska w pobliżu Port Elizabeth:

 Jakie linie lotnicze latają do Port Elizabeth

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Port Elizabeth

Adres:
Aeropark Office Complex,
Block A,
1st Fl,
Allister Miller Drive,
Walmer,
Port Elizabeth 6000,
SOUTH AFRICA

Tel:+27 (0)41 5077348
Faks:+27 (0)41 5077340

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:25° 36' 50'' E
Szerokość geograficzna:33° 59' 9'' S
Kod IATA:PLZ
Kod ICAO:FAPE

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.