Mapa

 Lotnisko Palangkaraya Tjilik Riwut

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Palangkaraya Tjilik Riwut albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Palangkaraya Tjilik Riwut. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Palangkaraya Tjilik Riwut na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Palangkaraya Tjilik Riwut oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Palangkaraya Tjilik Riwut. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Palangkaraya Tjilik Riwut. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Palangkaraya Tjilik Riwut, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Palangkaraya Tjilik Riwut. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Palangkaraya Tjilik Riwut, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Palangkaraya Tjilik Riwut.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Palangkaraya Tjilik Riwut.

Lotniska w pobliżu Palangkaraya Tjilik Riwut:

 Jakie linie lotnicze latają do Palangkaraya Tjilik Riwut

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Palangkaraya Tjilik Riwut
Tel:+62 (536) 3221041
Faks:+62 (536) 3225710

Właściciel:
UPT Ditjen Hubud Kelas I

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:113° 55' 59'' E
Szerokość geograficzna:2° 13' 0'' S
Kod IATA:PKY
Kod ICAO:WAOP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.