Mapa

 Lotnisko Petropawłowsk Kamczacki

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Petropawłowsk Kamczacki albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Petropawłowsk Kamczacki. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Petropawłowsk Kamczacki na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Petropawłowsk Kamczacki oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Petropawłowsk Kamczacki. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Petropawłowsk Kamczacki. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Petropawłowsk Kamczacki, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Petropawłowsk Kamczacki. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Petropawłowsk Kamczacki, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Petropawłowsk Kamczacki.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Petropawłowsk Kamczacki.

Lotniska w pobliżu Pietropawłowska Kamczackiego:

 Jakie linie lotnicze latają do Pietropawłowska Kamczackiego

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Petropawłowsk Kamczacki

Adres:
684010 Kamchatka,
RUSSIA

Tel:(4152) 41-16-60
Faks:(4152) 41-16-31

Witryna:

Właściciel:
ФГУ ПКАП

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:158° 27' 13'' E
Szerokość geograficzna:53° 10' 4'' N
Kod IATA:PKC
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.