Mapa

 Lotnisko Parkersburg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Parkersburg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Parkersburg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Parkersburg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Parkersburg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Parkersburg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Parkersburg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Parkersburg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Parkersburg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Parkersburg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Parkersburg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Parkersburg.

Lotniska w pobliżu Parkersburg:

 Jakie linie lotnicze latają do Parkersburg

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Parkersburg

Adres:
PO Box 4089,
Parkersburg,
WV 26104-4089,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)304 4645113
Faks:+1 (1)304 4645112

Właściciel:
Wood County Airport Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:81° 26' 20'' W
Szerokość geograficzna:39° 20' 44'' N
Kod IATA:PKB
Kod ICAO:KPKB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.