Mapa

 Lotnisko Poitiers

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Poitiers albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Poitiers. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Poitiers na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Poitiers oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Poitiers. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Poitiers. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Poitiers, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Poitiers. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Poitiers, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Poitiers.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Poitiers.

Lotniska w pobliżu Poitiers:

 Jakie linie lotnicze latają do Poitiers

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Poitiers

Adres:
Rue du Lieutenant Collard,
86580 Biard ,
FRANCE

Tel:+33 (0)5 49300440
Faks:+33 (0)5 49588172

Witryna:

Właściciel:
Chambre de commerce et d'industrie de la Vienne

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:0° 18' 23'' E
Szerokość geograficzna:46° 35' 9'' N
Kod IATA:PIS
Kod ICAO:LFBI

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.