Mapa

 Lotnisko Port Harcourt

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Port Harcourt albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Port Harcourt. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Port Harcourt na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Port Harcourt oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Port Harcourt. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Port Harcourt. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Port Harcourt, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Port Harcourt. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Port Harcourt, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Port Harcourt.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Port Harcourt.

Lotniska w pobliżu Port Harcourt:

 Jakie linie lotnicze latają do Port Harcourt

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Port Harcourt

Adres:
Kaicon Express Way,
PBM Sokara,
Port Harcourt,
Rivers State,
NIGERIA

Tel:+234 (0)84 231909

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:6° 57' 0'' E
Szerokość geograficzna:5° 1' 0'' N
Kod IATA:PHC
Kod ICAO:DNPO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.