Mapa

 Lotnisko Périgueux

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Périgueux albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Périgueux. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Périgueux na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Périgueux oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Périgueux. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Périgueux. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Périgueux, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Périgueux. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Périgueux, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Périgueux.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Périgueux.

Lotniska w pobliżu Périgueux:

 Jakie linie lotnicze latają do Périgueux

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Périgueux

Adres:
Aéroport de Périgueux Bassillac,
24330 Bassillac,
FRANCE

Tel:+33 (0)5 53027970
Faks:+33 (0)5 53076485

Witryna:

Właściciel:
Mairie of Périgueux, Perigueux-Bassillac Airport

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:0° 48' 55'' E
Szerokość geograficzna:45° 11' 50'' N
Kod IATA:PGX
Kod ICAO:LFBX

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.