Mapa

 Lotnisko Penza

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Penza albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Penza. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Penza na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Penza oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Penza. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Penza. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Penza, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Penza. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Penza, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Penza.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Penza.

Lotniska w pobliżu Penza:

 Jakie linie lotnicze latają do Penza

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Penza

Adres:
Airport,
ul.Centralnaya 2,
Penza,
Penza obl.,
440068 RUSSIA

Tel:+7 (0)841 2379397, 2379222
Faks:+7 (0)841 2379279

Właściciel:
Airport Penza Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:45° 1' 23'' E
Szerokość geograficzna:53° 6' 36'' N
Kod IATA:PEZ
Kod ICAO:KPEZ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.