Mapa

 Lotnisko Pietrozawodsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Pietrozawodsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Pietrozawodsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Pietrozawodsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Pietrozawodsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Pietrozawodsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Pietrozawodsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Pietrozawodsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Pietrozawodsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Pietrozawodsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Pietrozawodsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Pietrozawodsk.

Lotniska w pobliżu Pietrozawodska:

 Jakie linie lotnicze latają do Pietrozawodska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Pietrozawodsk

Adres:
Airport Besovets,
Shuya,
Prionezhsky distr. Republic of Karelia,
186004 RUSSIA

Tel:+7 (0)814 2786481, 2786476

Właściciel:
JSC Airport Petrozavodsk

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:34° 9' 17'' E
Szerokość geograficzna:61° 53' 6'' N
Kod IATA:PES
Kod ICAO:ULPB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.