Mapa

 Lotnisko Pekin Capital

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Pekin Capital albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Pekin Capital. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Pekin Capital na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Pekin Capital oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Pekin Capital. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Pekin Capital. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Pekin Capital, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Pekin Capital. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Pekin Capital, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Pekin Capital.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Pekin Capital.

Lotniska w pobliżu Pekinu Capital:

 Jakie linie lotnicze latają do Pekinu Capital

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Pekin Capital

Adres:
155 Dongsi Xi Dajie,
Beijing 100621,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)10 64563220

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:116° 36' 0'' E
Szerokość geograficzna:40° 4' 0'' N
Kod IATA:PEK
Kod ICAO:ZBAA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.