Mapa

 Lotnisko Perugia Santegidio

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Perugia Santegidio albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Perugia Santegidio. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Perugia Santegidio na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Perugia Santegidio oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Perugia Santegidio. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Perugia Santegidio. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Perugia Santegidio, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Perugia Santegidio. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Perugia Santegidio, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Perugia Santegidio.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Perugia Santegidio.

Lotniska w pobliżu Perugii Santegidio:

 Jakie linie lotnicze latają do Perugii Santegidio

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Perugia Santegidio

Adres:
Strada Aeroporto S. Egidio Ripa,
06080 Perugia (PG),
ITALY

Tel:+39 (0)75 592141
Faks:+39 (0)75 6929562

Witryna:

Właściciel:
SASE Spa

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:12° 30' 48'' E
Szerokość geograficzna:43° 5' 48'' N
Kod IATA:PEG
Kod ICAO:LIRZ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.