Mapa

 Lotnisko Pardubice

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Pardubice albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Pardubice. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Pardubice na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Pardubice oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Pardubice. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Pardubice. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Pardubice, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Pardubice. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Pardubice, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Pardubice.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Pardubice.

Lotniska w pobliżu Pardubic:

 Jakie linie lotnicze latają do Pardubic

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Pardubice

Adres:
Letiste Pardubice,
CZ-530 06 Pardubice 6,
CZECH REPUBLIC

Tel:+420 (0)46 6310155
Faks:+420 (0)46 6310166

Witryna:

Właściciel:
East Bohemian Airport a.s.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 44' 18'' E
Szerokość geograficzna:50° 0' 47'' N
Kod IATA:PED
Kod ICAO:LKPD

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.