Mapa

 Lotnisko Sumatra Padang

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sumatra Padang albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sumatra Padang. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sumatra Padang na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sumatra Padang oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sumatra Padang. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sumatra Padang. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sumatra Padang, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sumatra Padang. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sumatra Padang, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sumatra Padang.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sumatra Padang.

Lotniska w pobliżu Sumatra Padang:

 Jakie linie lotnicze latają do Sumatra Padang

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sumatra Padang

Adres:
Ketaping,
Padang,
Pariaman,
INDONESIA

Tel:+62 (751) 819123
Faks:+62 (751) 819040

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura II

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:100° 21' 0'' E
Szerokość geograficzna:0° 52' 32'' S
Kod IATA:PDG
Kod ICAO:WIPT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.