Mapa

 Lotnisko Paramaribo Zanderij

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Paramaribo Zanderij albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Paramaribo Zanderij. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Paramaribo Zanderij na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Paramaribo Zanderij oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Paramaribo Zanderij. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Paramaribo Zanderij. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Paramaribo Zanderij, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Paramaribo Zanderij. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Paramaribo Zanderij, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Paramaribo Zanderij.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Paramaribo Zanderij.

Lotniska w pobliżu Paramaribo Zanderij:

 Jakie linie lotnicze latają do Paramaribo Zanderij

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Paramaribo Zanderij

Adres:
PO Box 1870,
Wayambosteet M 5,
20km en Hoop,
Paramaribo,
SURINAM

Tel:+597 (0)325114
Faks:+597 (0)325373

Właściciel:
Zanderij Airport Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:55° 11' 27'' W
Szerokość geograficzna:5° 27' 5'' N
Kod IATA:PBM
Kod ICAO:SMJP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.