Mapa

 Lotnisko Plattsburgh AFB

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Plattsburgh AFB albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Plattsburgh AFB. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Plattsburgh AFB na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Plattsburgh AFB oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Plattsburgh AFB. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Plattsburgh AFB. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Plattsburgh AFB, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Plattsburgh AFB. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Plattsburgh AFB, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Plattsburgh AFB.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Plattsburgh AFB.

Lotniska w pobliżu Plattsburgh AFB:

 Jakie linie lotnicze latają do Plattsburgh AFB

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Plattsburgh AFB

Adres:
PO Box 310,
Plattsburgh,
New York,
NY 12901,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (1)518 5631000
Faks:+1 (1)518 5631028

Witryna:

Właściciel:
Plattsburgh Airbase Development Corporation

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:73° 28' 5'' W
Szerokość geograficzna:44° 39' 2'' N
Kod IATA:PBG
Kod ICAO:KPBG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.