Mapa

 Lotnisko Poza Rica

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Poza Rica albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Poza Rica. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Poza Rica na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Poza Rica oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Poza Rica. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Poza Rica. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Poza Rica, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Poza Rica. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Poza Rica, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Poza Rica.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Poza Rica.

Lotniska w pobliżu Poza Rica:

 Jakie linie lotnicze latają do Poza Rica

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Poza Rica

Adres:
Km 8 Carr Mexico/Tuxpan Municipio de,
Tihuatlán,
CP 92900 Poza Rica,
Veracruz,
MEXICO

Tel:+52 (01)782 20157
Faks:+52 (01)782 22119

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:97° 27' 38'' W
Szerokość geograficzna:20° 36' 10'' N
Kod IATA:PAZ
Kod ICAO:MMPA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.