Mapa

 Lotnisko Port-au-Prince

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Port-au-Prince albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Port-au-Prince. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Port-au-Prince na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Port-au-Prince oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Port-au-Prince. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Port-au-Prince. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Port-au-Prince, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Port-au-Prince. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Port-au-Prince, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Port-au-Prince.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Port-au-Prince.

Lotniska w pobliżu Port-au-Prince:

 Jakie linie lotnicze latają do Port-au-Prince

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Port-au-Prince

Adres:
PO Box 1792,
Port-au-Prince,
HAITI

Tel:+509 (0)250 4105

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:72° 17' 33'' W
Szerokość geograficzna:18° 34' 48'' N
Kod IATA:PAP
Kod ICAO:MTPP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.