Mapa

 Lotnisko Oulu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Oulu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Oulu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Oulu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Oulu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Oulu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Oulu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Oulu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Oulu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Oulu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Oulu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Oulu.

Lotniska w pobliżu Oulu:

 Jakie linie lotnicze latają do Oulu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Oulu

Adres:
Finavia Oyj,
Oulu Airport,
PL 33,
90461 OULUNSALO,
FINLAND

Tel:+358 20 708 000

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:25° 21' 29'' E
Szerokość geograficzna:64° 55' 45'' N
Kod IATA:OUL
Kod ICAO:EFOU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.