Mapa

 Lotnisko Wadżda

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Wadżda albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Wadżda. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Wadżda na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Wadżda oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Wadżda. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Wadżda. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Wadżda, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Wadżda. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Wadżda, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Wadżda.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Wadżda.

Lotniska w pobliżu Wadżda:

 Jakie linie lotnicze latają do Wadżda

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Wadżda

Adres:
BP 3137,
Takaddoum,
Oujda,
MOROCCO

Tel:+212 (0)56 682084
Faks:+212 (0)56 684461

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:1° 55' 59'' W
Szerokość geograficzna:34° 46' 59'' N
Kod IATA:OUD
Kod ICAO:GMFO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.